Aby uzyskać dostęp do swojego profilu poza procesem rekrutacji, należy wybrać stanowisko na stronie internetowej i kliknąć opcję „Wyślij zgłoszenie”. Po kliknięciu opcji „Wyślij zgłoszenie” zostaniesz przekierowany na stronę stanowiska, na której możesz wybrać opcję „Wyświetl profil” z menu na górnym pasku, zalogować się i otworzyć „Stanowiska, na które wysłano zgłoszenie”.

Po zalogowaniu będziesz mieć możliwość przeglądania statusu zgłoszeń.

Po zalogowaniu się do profilu zostanie wyświetlony ekran profilu kandydata, na którym możesz wybrać opcję „Moje dokumenty”.

Tutaj możesz przesyłać dane z komputera, Dropboxa lub dysku Google. Uwaga: można przechowywać tylko jedno CV w danym momencie.

Dział rekrutacji zapozna się z Twoim CV i oceni je pod kątem wymagań dotyczących interesującego Cię stanowiska. Jeśli przejdziesz do kolejnego etapu procesu rekrutacji, skontaktuje się z Tobą rekruter firmy Novo Nordisk i przedstawi kolejne kroki. 

Przypominamy, że zawsze możesz sprawdzić status swojego zgłoszenia, przechodząc do opcji „Wyświetl profil” i wybierając „Stanowiska, na które przesłano zgłoszenie”.

Zawsze możesz wyświetlić status swojego zgłoszenia po zalogowaniu się do systemu i wybraniu opcji „Wyświetl profil”, a następnie „Stanowiska, na które wysłano zgłoszenie”.