Ścieżka kariery, która zmienia życie

Kariera w firmie Novo Nordisk to coś więcej niż tylko praca. To okazja do poprawy jakości życia milionów osób cierpiących na poważne choroby przewlekłe.

Bez względu na to, czy jesteś częścią zespołu dostarczającego insulinę pacjentom na całym świecie, czy też dokonujesz kolejnego przełomu w jednym z naszych najnowocześniejszych ośrodków badawczych, współpraca z nami naprawdę może odmienić Twoje życie.

Jesteśmy firmą działającą w branży life science. Naszą misją jest pomaganie pacjentom zmagającym się z chorobami przewlekłymi, tak aby mogli w pełni cieszyć się życiem. Polegają na nas miliony ludzi na całym świecie.

Inspiruje nas życie we wszystkich formach i kształtach. Razem z jego wzlotami i upadkami, możliwościami oraz wyzwaniami, które przynosi. Misja poprawy jakości życia stanowi podstawę wszystkich naszych działań – od pracowników w laboratorium, którzy opracowują pionierskie metody leczenia, aż po specjalistów, dbających o zrównoważony rozwój i przedłużanie życia naszej planety.

Zmiany są stałym elementem naszej rzeczywistości – zmienia się styl życia, technologia, a także każdy aspekt codzienności. W firmie Novo Nordisk nie czekamy na zmiany. My je inicjujemy.

Jesteśmy dynamiczną firmą działającą w jeszcze bardziej dynamicznej branży i wiemy, że to, co dziś napędza nasz rozwój, niekoniecznie przyczyni się do naszego sukcesu w przyszłości.

Dlatego nieustannie dążymy do poprawy sposobu, w jaki pracujemy, oraz do podniesienia jakości życia pacjentów, którym służymy, tworząc innowacyjne rozwiązania pasujące do ich preferowanego sposobu życia. Aby to osiągnąć, działamy w duchu otwartości i eksperymentowania, dążąc do doskonałości bez zbędnego perfekcjonizmu.

Cenimy naszych pracowników za wyjątkowe umiejętności, bogate doświadczenie i zróżnicowane punkty widzenia, którymi chętnie się z nami dzielą. Nieustannie staramy się aktywować w nich to, co najlepsze, oferując im szerokie możliwości rozwoju.

Rozpoczynając karierę w naszej firmie, odczujesz różnicę już od pierwszych dni.

Powyższy film opowiada historię Marie Darting, która jest jednym z naszych naukowców. Dowiesz się więcej o jej pracy na stanowisku specjalistki ds. sporządzania preparatów, planach rozwoju oraz wpływie, jaki jej zdaniem wywiera na życie osób z chorobami przewlekłymi.

Nasza firma powstała w 1923 roku, a dziś jest globalnym przedsiębiorstwem z branży biotechnologii i farmacji z siedzibą pod Kopenhagą w Danii.

Naszym celem jest wprowadzenie zmian ukierunkowanych na zwalczanie cukrzycy i innych poważnych chorób przewlekłych, takich jak otyłość, rzadkie choroby krwi oraz układu hormonalnego. Robimy to poprzez dokonywanie pionierskich odkryć naukowych, poszerzanie dostępu do naszych leków, pracę nad zapobieganiem cukrzycy i jej leczeniem.

Posiadamy prawie 100-letnie doświadczenie w biotechnologii i farmacji oraz jedną z najszerszych ofert produktów dla diabetyków na rynku, a nasza linia innowacyjnych produktów była wielokrotnie nagradzana. Ten sukces opiera się na wartościach naszej firmy – strategii „The Novo Nordisk Way”.

Dowiedz się więcej o tym, kim jesteśmy.