Najnowsze oferty pracy

Aby uzyskać dostęp do swojego profilu poza procesem rekrutacji, należy wybrać stanowisko  i kliknąć opcję "Wyślij zgłoszenie".  Po kliknięciu opcji  „Wyślij  zgłoszenie”,  zostaniesz przekierowany na stronę stanowiska, na której możesz wybrać opcję „Wyświetl profil” z menu na górnym pasku, zalogować się  i otworzyć menu "Stanowiska, na które wysłano zgłoszenie" 

Po zalogowaniu się będziesz mieć możliwość przeglądania  stanowisk, na które wysłano zgłoszenie, swoich aplikacji  oraz ich statusu.  

Po zalogowaniu się zostanie wyświetlony ekran profilu kandydata, w którym możesz wybrać opcję „Moje dokumenty”.

Tutaj możesz przesłać CV z komputera, drop boxa lub dysku Google.  Uwaga: możesz przechowywać tylko jedno CV.

Dział rekrutacji zapozna się z Twoim CV i oceni je pod kątem wymagań dotyczących interesującego Cię stanowiska.  Jeśli przejdziesz do kolejnego etapu procesu, skontaktuje się z Tobą rekruter firmy Novo Nordisk i poinformuje o kolejnych krokach.

Przypominamy, że zawsze możesz sprawdzić status swojej aplikacji, przechodząc do opcji „Wyświetl profil” i wybierając opcję "Stanowiska, na które wysłano zgłoszenie".

Zawsze możesz wyświetlić status swojego zgłoszenia po zalogowaniu się do systemu i wybraniu opcji „Wyświetl profil”, a następnie opcji „Stanowiska, na które wysłano zgłoszenie”.